Val de Mar
Waldemar Brzyski Systemy Komputerowe
   wwwPoczta KALKULATOR
sprawdź sam ile zapłacisz za usługę...
przekonaj się, że Cię na to stać!

OFERTAPROJEKTYKONTAKT

FIRMACENNIKKWALIFIKACJE

 
OFERTA
* STRONY INTERNETOWE * WEBDESIGN * WWW *

Strona internetowa
Coraz rzadziej spotyka się firmę, która nie posiada własnej strony internetowej. Dobrze zaprojektowana i wykonana strona internetowa to wizytówka firmy. Nie korzystamy z szablonów, przygotujemy projekt pod Wasze potrzeby, tym samym stanie się on niepowtarzalny.

Serwisy wielojęzyczne
Internet jest najlepszą (najtańszą i najszybszą) formą reklamy. Państwa strona internetowa może trafić do klientów na całym świecie. Proponujemy budowę wielojęzycznego serwisu internetowego, tak by oferta dotarła do odbiorcy w jego języku!

Promocja w sieci
Posiadanie własnej strony internetowej podnosi prestiż firmy. Ale aby trafić z ofertą do klienta strona musi być "widziana w sieci". Profesjonalna rejestracja serwisu w wyszukiwarkach internetowych oraz w katalogach tematycznych wpłynie na zwiększenie oglądalności, co pozwoli na pozyskanie nowych klientów.

Administracja
Każda strona internetowa wymaga zmian. Czasami trzeba dodać życzenia świąteczne, dopisać nowe wiadomości, zmienić cennik, dodać zdjęcia... Proponujemy Państwu przejęcie pełnej, profesjonalnej opieki nad stroną - Wy decydujecie co zmienić, my to robimy.

Bazy danych
Coraz więcej stron internetowych korzysta z baz danych. Jeśli chcecie Państwo przetrzymywać informacje "zostawione na stronie" (np. zamówienie, wyniki sondy, wyniki ankiety, komentarze, dane klienta itd.) proponujemy projekt i wykonanie bazy danych oraz skrypty komunikacji strona www - baza danych.

Interaktywne aplikacje
W interesach kontakt z klientem jest bardzo ważny. Proponujemy Państwu interaktywne aplikacje internetowe do wykorzystania we własnym serwisie www (m.in. Ankiety, Systemy news, Komentarze, Pamiętnik sieciowy /blog/, Formularze obsługi baz danych, Formularze zamówień, Formularz pocztowy /wysyłanie poczty ze strony www/, Sklep internetowy, Księga gości, Listy mailingowe).

strona + hosting + administracja
Zintegrowana usługa internetowa. Na życzenie wykonamy serwis internetowy, umieścimy go "w sieci", dopiszemy do wyszukiwarek oraz zapewnimy profesjonalną administrację. Przy wyborze takiego rozwiązania proponujemy duże rabaty cenowe.


 Powrót     Góra strony

©2002 - 2004 Val de Mar, Wszystkie prawa zastrzeżone.   Polityka prywatności i RODO