Val de Mar
Waldemar Brzyski Systemy Komputerowe
   wwwPoczta KALKULATOR
sprawdź sam ile zapłacisz za usługę...
przekonaj się, że Cię na to stać!

OFERTAPROJEKTYKONTAKT

FIRMACENNIKKWALIFIKACJEREFERENCJE


Mamy przyjemność potwierdzić, iż firma "Val de Mar Systemy Komputerowe" świadczy usługi dla naszej firmy w ramach zlecanych jej prac.
Stwierdzamy, że prace są wykonywane sprawnie i terminowo, na odpowiednim poziomie jakościowym.
Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy polecić firmę "Val de Mar Systemy Komputerowe" jako solidnego i kompetentnego partnera.
Marcin Nowak - Systemy Obróbki Betonu /Krapkowice/
Połączenie profesjonalizmu,słowności i ludzkiego podejścia do klienta.
Byliśmy i jesteśmy zadowoleni z każdego etapu współpracy (łącznie z rachunkiem końcowym).
Jesteśmy również wdzięczni za twórcze podejście do naszego zlecenia i osobiste zaangażowanie w jego jak najlepszy wynik.
Szczerze polecamy.
Paweł Chojecki KNP /Lublin/Wojciech Cejrowski

Katolickei Stowarzyszenie Inteligencji w Zamościu

TSA

Wojciech Cejrowski


Pan Waldemar Brzyski otrzymuje ode mnie publiczne pochwały ze dwa razy w roku (O niektórych nawet pewnie nie wie).
Gdyby nie jego zachęty, a miejscami nawet pewna namolność, to do dzisiaj nie uruchomiłbym mojej strony www.ccc.art.pl. Uruchomiłem dzięki niemu i jestem bardzo zadowolony. Potrafił jakoś wytrzymać moje irytacje związane z panującą w Polsce dyktaturą PeCeta (ja od kilkunastu lat pracuję na komputerach firmy Macintosh i nie potrafię się przestawić).
Potrafił mi łopatologicznie tłumaczyć różne rzeczy oczywiste. Konstruował narzędzia w taki sposób, by jakoś poradzić sobie z moją komputerową głupotą i brakiem obycia.
Potrafił mnie wreszcie zaciekle bronić przed atakami hakerów, wirusów, przed demolką czynioną w moich plikach przez osoby nieżyczliwe... No i może najważniejsze: miał odwagę umieścić na swoim serwerze kogoś tak kontrowersyjnego, jak Wojciech Cejrowski. Słowem: jestem zadowolony i wdzięczny.
I choć miałem kilka propozycji przeniesienia się na inne serwery (lepsze!), nigdy z tych ofert nie skożystałem. Dobrze mi tu, gdzie jestem - na Val de Mar.
Wojciech Cejrowski /Warszawa/
Z przyjemnością mogę polecić firmę Val de Mar Systemy Komputerowe, z której usług korzystamy już 4 lata.
Świetna współpraca, stały kontakt, szybka reakcja...
Wojciech Naja - Prezes Lubelskiego Okręgu UPR /Lublin/
Dynamiczny rozwój Internetu spowodował, że postanowiliśmy wykorzystać to medium do propagowania piłki nożnej w naszym regionie. Do realizacji naszego przedsięwzięcia wybraliśmy firmę "Val de Mar Systemy Komputerowe", która podczas trwającej  już kilka lat współpracy z nami, wykazała się bogatym doświadczeniem i wysokim poziomem oferowanych usług.
Doceniając wysoki poziom usług oferowanych przez firmę "Val de Mar Systemy Komputerowe" zleciliśmy jej wykonanie serwisu WWW, późniejsze jego administrowanie oraz "zarządzanie treścią". Z czasem oferta współpracy została poszerzona o usługi fotograficzne na imprezach sportowych.
W tym momencie serwis klubu to kilkaset stron, kilkaset tysięcy odwiedzin i kilkaset zdjęć z meczów ligowych i turniejów. Dla nas wysoka jakość serwisu przekłada się na realizację podstawowych celów marketingowych, jakimi są: promocja naszego Klubu oraz  propagowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży.
W pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy możemy śmiało polecić "Val de Mar Systemy Komputerowe"  jako firmę wiarygodną i kreatywną. Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność. Mówiąc krótko: profesjonalizm.
Wiesław Puzia - Wiceprezes Klubu Sportowego Hetman Zamość /Zamość/
Firma "Val de Mar Systemy Komputerowe" w grudniu 2003 roku wykonała dla nas stronę internetową, którą utrzymuje na własnym serwerze i zajmuje się jej administracją. Strona jest dostępna pod adresem  www.poczta-zamosc.pl.
Dotychczasowa współpraca jest dla nas bardzo satysfakcjonująca, aktualizacja strony jest wykonywana szybko i terminowo. Otrzymaliśmy dostęp do pełnych statystyk odwiedzin strony, dzięki czemu wiemy m.in. jakich informacji klient szuka na naszych stronach.
Strona stała się dla nas wygodnym narzędziem komunikacji z klientami, a dzięki propozycjom firmy "Val de Mar" nasi klienci uzyskali także możliwość elektronicznego zadawania pytań i przekazywania uwag dotyczących naszych usług.
Ireneusz Czuk - Kierownik Działu Zarządzania Sprzedażą i Marketingu
Rejonowego Urzędu Poczty w Zamościu
/Zamość/


 Góra strony

©2002 - 2004 Val de Mar, Wszystkie prawa zastrzeżone.   Polityka prywatności i RODO